Apteka Natolińska
tel.: (22)-648-42-24
tel.: 601-398-515
gg: 1193140
Wysyłka i zwroty

W internetowej APTECE NATOLINSKIEJ można składać zamówienia 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Czas realizacji zamówienia: Zamówienia przyjęte do realizacji i potwierdzone e-mailem przez zamawiającego, powinny dotrzeć do Państwa najczęściej w ciągu około 3 dni roboczych.

Koszty przesyłki na terenie Polski (do 1kg):

Przesyłka pocztowa przedpłacona 15,00 zł

Przesyłka pocztowa pobraniowa 17,00 zł

Przesyłka kurierska przedpłacona 20,00 zł

Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł

 

Produkty płynne, mleka oraz produkty gabarytowe i opakowania wymagające szczególnej troski - wysyłamy wysyłką kurierską.
Mleko - jedna przesyłka = 4 kartony zbiorcze.

Odbiór osobisty: Zamówienia zaznaczone jako odbiór własny można odbierać w Aptece Natolińskiej przy ul. Sengera Cichego 3 w Warszawie tel. 22-648-42-24 w godzinach pracy apteki.

Produkty opatrzone znakiem graficznym http://www.apteka-natolinska.pl/system/application/views/img/darmowadostawa.png

wysyłane są bezpłatnie po dokonaniu przedpłaty. Usługa ta funkcjonuje wyłącznie na terenie Polski, nie dotyczy wysyłek zagranicznych.

Na terenie Europy: przesyłka przedpłacona, pocztowa

Do 1kg paczka ekonomiczna - 72,60zł, paczka priorytetowa - 78zł.

Powyżej 1 kg, koszty wysyłki ustalane są indywidualnie.

Pakiet pocztowy do 0,5 kg 25.00zł, do 1kg 33zł.

Zwroty: regulamin paragraf 7 (reklamacje) i paragraf 8 (odstąpienie od umowy) Warunkiem przyjęcia zwrotu jest oddanie nieużywanego towaru, zgodnie z ustawą produkt może nosić ślady używania w granicach zwykłego zarządu. Konsument musi wykazać fakt zakupu danego towaru u sprzedawcy. Koszt zwrotu pozostaje w gestii zwracającego.

Apteka Natolińska zwraca wartość zakupionego towaru w terminie do 10 dni po otrzymaniu zwrotu.

Reklamacje: Apteka Natolińska zastrzega sobie ustawowy czas rozpatrzenia reklamacji 14 dni roboczych. W przypadku uznania reklamacji nastąpi wymiana towaru lub zwrot poniesionych kosztów zakupu reklamowanego towaru w terminie do 7 dni po zakończeniu postępowania reklamacyjnego. Zwrot poniesionych kosztów odbywa się na wskazany przez kupującego adres lub rachunek bankowy.

Wszystkie zwroty i reklamacje należy wysyłać na adres:

Apteka Natolińska ul. M. Sengera „Cichego” 3 , 02-790 Warszawa

Paczki wysłane na inny adres lub paczki za zaliczeniem pocztowym nie będą odbierane.

Leki i preparaty medyczne nie podlegają zwrotowi zgodnie z art.96 ust.5 ustawy z dn.6 września 2001r. Prawo farmaceutyczne ( Dz.U. nr 126 poz.1381 z późniejszymi zmianami). Czyni się wyjątek dla niewłaściwej wysyłki powstałej z winy pracowników Apteki Natolińskiej.

Wszelkie znaki towarowe, nazwy zastrzeżone są prawną własnością ich właścicieli stosownie do odpowiednich praw posiadanych przez te Firmy. Przed użyciem należy zapoznać się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące produktu leczniczego, bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Środki farmaceutyczne wymienione w aptece są oryginalne i dopuszczone do obrotu w Polsce na podstawie odpowiednich przepisów prawa oraz decyzji organów administracyjnych.