Ibuprom Max Sprint

produkt dostępny bez recepty, kapsułki,

ibuprofen

, US Pharmacia

Dawka:

400 mg

Opakowanie:

19,90 zł

(1,99 zł / szt.)

Opis Ibuprom Max Sprint

IBUPROM Max Sprint 10 kapsulek- produkt leczniczy bez recepty OTC-wskazaniem do stosowania leku sa ostre bóle róznego pochodzenia o nasileniu slabym do umiarkowanego: Bóle glowy (m. in. ból napieciowy...

Kategorie Ibuprom Max Sprint

Podmiot odpowiedzialny Ibuprom Max Sprint

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Ibuprom Max Sprint

  • Substancja czynna: ibuprofen. 1 kapsułka zawiera 400 mg ibuprofenu.

  • Substancje pomocnicze: makrogol 600, potasu wodorotlenek, żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, woda oczyszczona.

Jak stosować Ibuprom Max Sprint

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat w doraźnym leczeniu: 1 kapsułka doustnie co 4 godziny (nie należy stosować więcej niż 3 kapsułki w ciągu doby).

Jeśli objawy (takie jak gorączka i ból) utrzymują się lub nasilają, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Kapsułek nie należy rozgryzać.

Jak przechowywać Ibuprom Max Sprint

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Lek należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Ulotka produktu Ibuprom Max Sprint

Ibuprom Max Sprint

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Otrivin Allergy

aerozol, 15 mililitrów

34,99 zł

Sanprobi IBS

kapsułki, 20 kapsułek

38,50 zł

Sinupret

drażetki, 50 tabletek drażowanych

49,99 zł

Melatonina Lek-Am

tabletki, 30 tabletek pojemnik

33,99 zł

Enterosgel

zawiesina, 225 gramów

Sinupret Extract

drażetki, 20 tabletek drażowanych

52,99 zł

Anusir

czopki, 10 czopków 1,9 g

Proktosedon

czopki, 12 czopków

53,99 zł

Proktosedon

maść, 15 gramów

37,50 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

19,50 zł