Metafen

produkt dost─Öpny bez recepty, tabletki,

ibuprofen

,

paracetamol

, Polpharma

Opakowanie:

Koszyk:

10,95 zł

(10,95 zł / 10 sztuk)

Wi─Öcej informacji o Metafen

METAFEN 10 tabletek- produkt leczniczy bez recepty OTC- zawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol wykazujace dzialanie przeciwb├│lowe, przeciwgoraczkowe i przeciwzapalne. Wskazania do s...

Kategorie Metafen

Skład Metafen

  • substancje czynne: 200 mg ibuprofenu i 325 mg paracetamolu, 
  • substancje pomocnicze: powidon, skrobia ┼╝elowana, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian.

Ulotka produktu Metafen

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Proktosedon

ma┼Ť─ç, 15 gram├│w

36,50 zł

Vivomixx

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

25,50 zł

Proktosedon

czopki, 12 czopk├│w

51,50 zł

Sinupret

dra┼╝etki, 50 tabletek dra┼╝owanych

47,99 zł

Sanprobi IBS

kapsułki, 20 kapsułek

34,95 zł

EnterosGel

zawiesina, 225 gram├│w

Tabcin Trend

kapsułki, 12 kapsułek

Sinupret Extract

dra┼╝etki, 20 tabletek dra┼╝owanych

49,99 zł

Claritine Active

tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 6 tabletek