produkt dost─Öpny bez recepty, tabletki,

Dimenhydrynat (dimenhydrinate)

, Teva

Dawka:

50 mg

Opakowanie:

Koszyk:

35,80 zł

(35,80 zł / 10 sztuk)

Wi─Öcej informacji o

AVIOMARIN 5 tabletek- produkt leczniczy bez recepty OTC- stosuje sie w zapobieganiu chorobie lokomocyjnej oraz zapobieganiu i leczeniu nudnosci i wymiot├│w innego pochodzenia (z wyjatkiem wywolanych pr...

Skład

  • Substancja czynna: dimenhydramina (50 mg w jednej tabletce),
  • substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, talk, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.

Ulotka produktu

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Proktosedon

ma┼Ť─ç, 15 gram├│w

36,50 zł

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

25,90 zł

Vivomixx

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Sanprobi IBS

kapsułki, 20 kapsułek

34,95 zł

EnterosGel

zawiesina, 225 gram├│w

Proktosedon

czopki, 12 czopk├│w

51,50 zł

Sinupret

dra┼╝etki, 50 tabletek dra┼╝owanych

47,99 zł

Tabcin Trend

kapsułki, 12 kapsułek

Sinupret Extract

dra┼╝etki, 20 tabletek dra┼╝owanych

51,95 zł

Sanprobi Super Formula

kapsułki, 40 kapsułek

35,95 zł