Supremin Max

produkt dost─Öpny bez recepty, syrop,

Butamirat (butamirate)

, Teva

Dawka:

1,5 mg/ml
brak ofert

Opakowanie:

150 mililitr├│w
niedost─Öpny

Koszyk:

Wi─Öcej informacji o Supremin Max

SUPREMIN MAX 1,5 mg/ml, syrop, 150 ml- produkt leczniczy bez recepty OTC- stosowany jest w objawowym leczeniu ostrego, suchego kaszlu. Dzialanie: Lek Supremin MAX jest ona nieopioidowym lekiem przeciw...

Kategorie Supremin Max

Skład Supremin Max

  • Substancja czynna: butamiratu cytrynian (1,5 mg/ml),
  • substancje pomocnicze: sodu benzoesan (E 211), niekrystalizuj─ůcy sorbitol ciek┼éy (E 420), glicerol, sacharyna sodowa (E 954), aromat pomara┼äczowy p┼éynny (zawiera etanol), kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, woda oczyszczona.

Ulotka produktu Supremin Max

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Proktosedon

ma┼Ť─ç, 15 gram├│w

Vivomixx

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Proktosedon

czopki, 12 czopk├│w

51,50 zł

Tabcin Trend

kapsułki, 12 kapsułek

EnterosGel

zawiesina, 225 gram├│w

Sinupret

dra┼╝etki, 50 tabletek dra┼╝owanych

47,99 zł

Vivomixx krople

krople, 10 mililitr├│w (2 buteleczki po 5 ml)

Sanprobi IBS

kapsułki, 20 kapsułek

34,95 zł

Sinupret Extract

dra┼╝etki, 20 tabletek dra┼╝owanych

49,99 zł

Vivomixx

kapsułki, 10 kapsułek