Apap Migrena

tabletki powlekane

produkt dostępny bez recepty

Kwas acetylosalicylowy (Aspiryna) (acetylsalicylic acid)

+

Kofeina (caffeine)

+

paracetamol

Opakowanie:

10 tabletek
dostępny, w cenie 18.90

Więcej informacji o Apap Migrena

Apap migrena to produkt leczniczy bez recepty OTC- zawierajacym trzy substancje czynne: paracetamol, kwas acetylosalicylowy i kofeine. Paracetamol i kwas acetylosalicylowy zmniejszaja ból i goraczke. ...
Apap migrena to produkt leczniczy bez recepty OTC- zawierajacym trzy substancje czynne: paracetamol, kwas acetylosalicylowy i kofeine. Paracetamol i kwas acetylosalicylowy zmniejszaja ból i goraczke. Kwas acetylosalicylowy dodatkowo dziala przeciwzapalnie. Kofeina jest lagodnym srodkiem pobudzajacym oraz zwieksza dzialanie kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu. Lek Apap migrena jest przeznaczony dla osób doroslych w wieku powyzej 18 lat. Kiedy mozna zastosowac lek Apap migrena? Dorazne leczenie bólu glowy oraz napadów migreny (objawów takich jak: ból glowy, nudnosci, nadwrazliwosc na swiatlo i dzwiek oraz zaburzenia codziennego funkcjonowania) z aura lub bez aury. Substancja czynna: Acidum acetylsalicylicum, Coffeinum, Paracetamolum.

Leczenie bólu glowy:

W przypadku pojawienia sie bólu glowy nalezy wziac 1 tabletke i popic ja pelna szklanka wody. W razie koniecznosci kolejna tabletke mozna przyjac po uplywie 4-6 godzin od zazycia pierwszej. W przypadku bardziej intensywnego bólu glowy mozna wziac jednorazowo 2 tabletki, w razie koniecznosci mozna przyjac kolejne 2 tabletki po uplywie 4 – 6 godzin od zazycia dwóch pierwszych tabletek. Nie nalezy stosowac leku APAP migrena w bólu glowy przez dluzej niz 4 dni bez konsultacji z lekarzem.

Leczenie migreny:

W przypadku wystapienia objawów migreny lub aury migrenowej nalezy przyjac 2 tabletki leku popijajac je szklanka wody. W razie koniecznosci mozna przyjac kolejne 2 tabletki zachowujac 4-6 godzinny odstep miedzy dawkami. Nie nalezy stosowac leku APAP migrena dluzej niz przez 3 dni w migrenie bez konsultacji z lekarzem. Zarówno w leczeniu bólu glowy jak i migreny nie nalezy stosowac dawki wiekszej niz 6 tabletek w ciagu doby. Odpowiada to dawce 1500 mg kwasu acetylosalicylowego, 1500 mg paracetamolu i 390 mg kofeiny.

Dlugotrwale stosowanie leku bez nadzoru lekarza moze byc szkodliwe dla zdrowia.

Nie nalezy przekraczac zalecanej dawki. Nalezy stosowac mozliwie najnizsza skuteczna dawke leku, przez mozliwie najkrótszy czas.

Leku Apap migrena nie nalezy stosowac u dzieci i mlodziezy w wieku ponizej 18 lat.

Przed uzyciem zapoznaj sie z ulotka, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczace dzialan niepozadanych i dawkowanie oraz informacje dotyczace stosowania produktu leczniczego, badz skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta, gdyz kazdy lek niewlasciwie stosowany zagraza Twojemu zyciu lub zdrowiu.

Główne strony

BlogKategorieArtykuły

Legalna apteka

Apteka Natolińska Małgorzata Węgrzynowska
ul. Sengera „Cichego” 3, 02-793 Warszawa

Krajowy Rejestr ZezwoleńZezwolenie na prowadzenie apteki

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny

Biuletyn Informacji Publicznej GIF

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.