Febrisan

produkt dostępny bez recepty, proszek musujący,

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenylefryna (phenylephrine)

, Takeda

Opakowanie:

12 torebek 5 gramów
dostępny, cena 24,90 zł

Koszyk:

24,90 zł

Więcej informacji o Febrisan

FEBRISAN 12 saszetek- produkt leczniczy bez recepty OTC- zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, fenylefryne i kwas askorbowy (witamine C). Paracetamol dziala przeciwgoraczkowo i przeciwbólowo. F...
FEBRISAN 12 saszetek- produkt leczniczy bez recepty OTC- zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, fenylefryne i kwas askorbowy (witamine C).

Paracetamol dziala przeciwgoraczkowo i przeciwbólowo. Fenylefryna zmniejsza przekrwienie i obrzek blon sluzowych nosa, udrozniajac przewody nosowe. Kwas askorbowy pokrywa zwiekszone zapotrzebowanie na witamine C wystepujace podczas przeziebienia i grypy. Febrisan stosuje sie w krótkotrwalym leczeniu objawów przeziebienia i grypy, takich jak: goraczka, dreszcze, bóle glowy, bóle miesniowe, bóle gardla, katar, bóle zatok.

Zalecana dawka:

Dorosli i mlodziez w wieku powyzej 12 lat: 1 saszetka co 4 - 6 godzin. Na dobe nie stosowac wiecej niz 4 saszetki, czyli 3 g paracetamolu, 240 mg kwasu askorbowego i 40mg chlorowodorku fenylefryny.

Sposób podawania: Podanie doustne. Przed zastosowaniem proszek nalezy rozpuscic w szklance goracej wody.

Przed uzyciem zapoznaj sie z ulotka, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczace dzialan niepozadanych i dawkowanie oraz informacje dotyczace stosowania produktu leczniczego, badz skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta, gdyz kazdy lek niewlasciwie stosowany zagraza Twojemu zyciu lub zdrowiu.

Kategorie Febrisan

Ulotka produktu Febrisan

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Vivomixx

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Vivomixx krople

krople, 10 mililitrów (2 buteleczki po 5 ml)

Tabcin Trend

kapsułki, 24 kapsułek

EnterosGel

zawiesina, 225 gramów

Sinupret

drażetki, 50 tabletek drażowanych

47,99 zł

Vivomixx

kapsułki, 10 kapsułek

Proktosedon

czopki, 12 czopków

51,99 zł

Vivomixx 225 saszetki

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Proktosedon

maść, 15 gramów

36,99 zł

Novanoc

tabletki, 16 tabletek