Supremin

produkt dost─Öpny bez recepty, syrop,

Butamirat (butamirate)

, Teva

Dawka:

0,8 mg/ml

Opakowanie:

200 mililitr├│w
dostępny, cena 25,50 zł

Koszyk:

25,50 zł

Wi─Öcej informacji o Supremin

SUPREMIN 4 mg/5 ml, syrop, 200 ml- produkt leczniczy bez recepty OTC-jest wskazany leczeniu kaszlu ostrego, suchego kaszlu. Preparat wykazuje nieswoiste dzialanie przeciwcholinergiczne i rozszerzajace...

Kategorie Supremin

Skład Supremin

  • Substancja czynna: butamiratu cytrynian (0,8 mg/ml),
  • substancje pomocnicze: metylu parahydroksybenzoesan, kwas benzoesowy, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian, maltitol ciek┼éy, aspartam, aromat karmelowo-pomara┼äczowy (E 34493) (zawiera m.in. glikol propylenowy, etanol, alkohol benzylowy), woda oczyszczona.

Ulotka produktu Supremin

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Proktosedon

ma┼Ť─ç, 15 gram├│w

36,50 zł

Ketonal active

kapsułki, 20 kapsułek

25,90 zł

Vivomixx

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Sanprobi IBS

kapsułki, 20 kapsułek

34,95 zł

EnterosGel

zawiesina, 225 gram├│w

Proktosedon

czopki, 12 czopk├│w

51,50 zł

Sinupret

dra┼╝etki, 50 tabletek dra┼╝owanych

47,99 zł

Tabcin Trend

kapsułki, 12 kapsułek

Sinupret Extract

dra┼╝etki, 20 tabletek dra┼╝owanych

51,95 zł

Vivomixx krople

krople, 10 mililitr├│w (2 buteleczki po 5 ml)