Etopiryna Extra

tabletki

produkt dostępny bez recepty

Kwas acetylosalicylowy (Aspiryna) (acetylsalicylic acid)

+

Kofeina (caffeine)

+

paracetamol

Opakowanie:

20 tabletek
niedostępny

Koszyk:

Więcej informacji o Etopiryna Extra

ETOPIRYNA Extra 10 tabletek- produkt leczniczy bez recepty OTC- zaleca sie stosowac w nastepujacych wskazaniach: bóle glowy, w szczególnosci bóle migrenowe, oraz inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zw...
ETOPIRYNA Extra 10 tabletek- produkt leczniczy bez recepty OTC- zaleca sie stosowac w nastepujacych wskazaniach:

bóle glowy, w szczególnosci bóle migrenowe, oraz inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwlaszcza pochodzenia zapalnego.

Dzialanie:

Etopiryna Extra jest lekiem wieloskladnikowym, który laczy dzialanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgoraczkowe kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu. Kofeina nasila dzialanie przeciwbólowe kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu.

Substancja czynna: acidum acetylosalicylicum , paracetamolum , coffeinum

Sklad:

Substancjami czynnymi leku sa kwas acetylosalicylowy, paracetamol i kofeina. Kazda tabletka zawiera 250 mg kwasu acetylosalicylowego, 200 mg paracetamolu i 50 mg kofeiny.

Lek nalezy przyjmowac doustnie, popijajac obficie woda. Lek zaleca sie stosowac po posilku.

Zazwyczaj stosowana dawka u doroslych i mlodziezy powyzej 16 lat to 1 do 2 tabletek 3 razy na dobe. Nalezy stosowac najmniejsza skuteczna dawke leku. Nie nalezy stosowac dawki wiekszej niz 6 tabletek (1,5 g kwasu acetylosalicylowego, 1,2 g paracetamolu i 0,3 g kofeiny) na dobe.

Lek jest przeznaczony do stosowania doraznego, bez konsultacji z lekarzem pacjent nie powinien stosowac leku dluzej niz 3 dni.

Przed uzyciem zapoznaj sie z ulotka, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczace dzialan niepozadanych i dawkowanie oraz informacje dotyczace stosowania produktu leczniczego, badz skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta, gdyz kazdy lek niewlasciwie stosowany zagraza Twojemu zyciu lub zdrowiu. Jesli objawy utrzymuja sie lub nasilaja lub jesli wystapia nowe objawy, nalezy skontaktowac sie z lekarzem.

Kategorie Etopiryna Extra

EnterosGel

, 225 gramów

Vivomixx

, 10 saszetek

Tabcin Trend

, 12 kapsułek

Sinupret

, 50 tabletek drażowanych

Vivomixx krople

, 10 mililitrów (2 buteleczki po 5 ml)

Claritine Active

, 6 tabletek

Proktosedon

, 12 czopków

49,99 zł

Sanprobi IBS

, 20 kapsułek

36,99 zł

Proktosedon

, 15 gramów

36,99 zł

Sanprobi Stress

, 20 kapsułek

Główne strony

BlogKategorieArtykuły

Legalna apteka

Apteka Natolińska Małgorzata Węgrzynowska
ul. Sengera „Cichego” 3, 02-793 Warszawa

Krajowy Rejestr ZezwoleńZezwolenie na prowadzenie apteki

Wojewódzki Inspektorat FarmaceutycznyWojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, ul. Floriańska 10, 03-707 Warszawa, tel. 22 628 28 60, kontakt email wif@wif.waw.pl

Biuletyn Informacji Publicznej GIF

Obserwuj nas

Ciasteczka

Nasza aplikacja korzysta z plików cookies ("ciasteczka") dla celów technicznych (np. logowanie) i dla statystyk oraz analizy UX (Google Analytics, Hotjar). Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajdziesz w regulaminie. Preferencje co do obsługi cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.