Ibuprom RR MAX

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

ibuprofen

, US Pharmacia

Dawka:

400 mg

Opakowanie:

16,90 zł

(1,41 zł / szt.)

Opis Ibuprom RR MAX

IBUPROM RR 400mg, 12 tabletek-produkt leczniczy bez recepty OTC- to innowacyjna tabletka na ból - natychmiast sie rozpada i uwalnia maksymalna dawke krystalicznej substancji czynnej. Uderza w ostry bó...

Kategorie Ibuprom RR MAX

Podmiot odpowiedzialny Ibuprom RR MAX

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Ibuprom RR MAX

Substancją czynną leku jest ibuprofen w dawce 400 mg na jedną tabletkę powlekaną. Substancje pomocnicze to: Skład rdzenia tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, olej roślinny, uwodorniony, krospowidon, talk, krzemionka koloidalna bezwodna. Skład otoczki tabletki: alkohol poliwynylowy (E 1203), makrogol 3350 (E 1521), tytanu dwutlenek (E 171), talk (E 553b), 7/7 mieszanina glinu potasu krzemianu (E 555) i tytanu dwutlenku (E 171), wosk Carnauba.

Ulotka produktu Ibuprom RR MAX

Ibuprom RR MAX

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Otrivin Allergy

aerozol, 15 mililitrów

34,99 zł

Sanprobi IBS

kapsułki, 20 kapsułek

38,50 zł

Sinupret

drażetki, 50 tabletek drażowanych

49,99 zł

Melatonina Lek-Am

tabletki, 30 tabletek pojemnik

33,99 zł

Enterosgel

zawiesina, 225 gramów

Sinupret Extract

drażetki, 20 tabletek drażowanych

52,99 zł

Anusir

czopki, 10 czopków 1,9 g

Proktosedon

czopki, 12 czopków

53,99 zł

Proktosedon

maść, 15 gramów

37,50 zł

Apap

tabletki powlekane, 24 tabletki

19,50 zł